Pałac Branickich nie istniał przez 4 tys. lat

Hetman Branicki jest w prostej linii potomkiem Chefrena, władcy starożytnego Egiptu IV dynastii – tę rewolucyjną tezę postawili pracownicy naukowi Instytutu Historii Starożytnej Podlasia.

„To zadziwiające, że przez cztery i pół tysiąca lat nikt nie zauważył uderzającego podobieństwa między nimi, mimo tego, że jeden zbudował piramidę Chefrena w Gizie a drugi Pałac Branickich w Białymstoku”, dziwi się profesor Bogdan Jakucki, dziekan wydziału Porównywania Podlasia. „O ile pierwsze cztery tysiące lat da się jeszcze jakoś wytłumaczyć brakiem pałacu, a w pewnym sensie nawet Białegostoku, o tyle ostatnie trzy wieki nieuwagi historyków doprawdy trudno usprawiedliwić”, stwierdził profesor.

Pracownicy Instytutu od niedawna nadrabiają zaległości swoich kolegów. Ustalono już, że żyletki pozostawione na noc w kartonowych miniaturkach pałacu, podobnie jak w miniaturkach piramid, ostrzą się samoczynnie. Identyczne właściwości wykazuje sam budynek. Pozostawiona w łazience przez właściciela pałacu elektryczna maszynka do golenia firmy Braun – model z nawilżaczem, przekształciła się w żyletkę. Z kolei stara żyletka dozorcy pałacu zamieniła się w maszynkę do golenia firmy Braun – model z nawilżaczem, a jego stare radio „Jowita” w ciągu jednej nocy zmieniło się w 65-calowy telewizor Panasonic – 8K UHD, 2400 H, DVB-T/C DVB-T2 DVB-S2 8K Pure Direct z funkcja Smart.

Jako dowód popierający tezę o egipskim rodowodzie Branickich profesor Jakucki przedstawił drzewo genealogiczne mające wykazać, że Branicki jest po kądzieli potomkiem Chefrena. „Brakuje nam jeszcze około 200 antenatów, dlatego to drzewko takie liche, ale sprawa jest czysta”, emocjonował się profesor.

Na pytanie o końcowy efekt badań, profesor Jakucki wzruszył ramionami i wskazał na postawiony przed pałacem stragan z pamiątkami. Można na nim znaleźć między innymi ostrzałkę do żyletek w kształcie piramidy, dagerotyp targowiczanina Ksawerego Branickiego na wielbłądzie i stary tranzystor „Jowita”.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Analiza porównawcza Pałacu Branickich i piramidy Chefrena wykazuje łudzące podobieństwo.

 

 


 

 
   

Pałac Branickich nie istniał przez 4 tys. lat
 
Plama na ciele
w skali 1:2500000
 
Gorszące sceny w filmie porno
Trzy nieznane argumenty Zenona z Elei przeciw życiu
 
Grupa Yeti wystawiła Umarłą klasę Kantora
Władysław Łokietek pierwszym polskim speleologiem?
Krótka historia T-shirta

 

 

 
redakcja kontakt © Copyright Nowy Pompon. All rights reserved.