Penis inwalidy całkiem w porządku

Krakowski odział Zakładu Ubezpieczeń Społecznych nie przyznał świadczenia rentowego panu Januszowi Nierzymskiemu, uzasadniając swoją decyzje tym, że jego penis jest całkiem w porządku. Wszelkie odwołania, akcentujące trudną sytuację materialną inwalidy (paraliż lewej połowy ciała oraz brak nogi) odpierane były niezmiennie tym samym argumentem.

„To prawda, mam bardzo silny penis i nauczyłem się nim posługiwać tak jak ręką”, zauważa Nierzymski. „Ale czy to jest wystarczający powód, aby uważać mnie za pełnosprawnego? Bez renty normalnie nie wyrobię. Nie mogę już tak jak kiedyś pracować na pełny etat jako ładowacz. Prawdę powiedziawszy nawet obecne ćwierć etatu jest dla mojej prawej ręki i fiutka zbyt dużym obciążeniem”.

Innego zdania jest kierowniczka krakowskiego odziału ZUS. „Nie wydaje mi, się, aby pan Janusz był inwalidą. W porównaniu do niego, wielu tak zwanych normalnych mężczyzn, to inwalidzi”.

Zgadza się z nią Aleksandra Wiktorow, prezes ZUS. Zagadnięta w tej sprawie, kategorycznie sprzeciwia się przydzieleniu renty, nie wykluczając jednak przyznania panu Januszkowi jakichś innych świadczeń.

Decyzja ta wywołała wzburzenie zarówno u samego inwalidy, jak i u jego żony. „To nieprawdopodobne”, mówi Helena Nierzymska. „Umiejętność posługiwania się penisem tak jak ręką jest dla pani prezes wystarczającym powodem, by uznać, że mój mąż jest pełnosprawny. Niepotrzebnie się z nią w ogóle witał. Tylko wstydu się najadłam”.

 

 
     

Świnia podjadała trufle
 
Spółka akcyjna okazała się pralnią brudnej odzieży
Japończycy wyprodukowali cebulę, która wywołuje jeszcze więcej łez
Penis inwalidy całkiem w porządku


 

 

 
redakcja kontakt © Copyright Nowy Pompon. All rights reserved.