Japończycy wyprodukowali cebulę, która wywołuje jeszcze więcej łez


Japoński Instytut Badania Cebuli i Tanich Zagrywek Brydżystów wytworzył bulwę powodującą jeszcze więcej łez przy obieraniu, ale za to kompletnie nie radzącą sobie z wistem spod asa trefl.

„Na początku wsadziliśmy kawałeczek zwykłej cebuli w kanaliki łzowe szczura, co spowodowało, że gryzoń się trochę popłakał”, opowiadał Hitachi Suzuki Kawasaki Yamaha Sepuku, kierownik japońskiej placówki. Naukowcy postanowili sprawdzić, co da umieszczenie tego samego kawałka cebuli kolejno: w kanale łzowym borsuka, Kanale Sueskim i kanale telewizyjnym. Ponieważ jednak w każdym z tych trzech przypadków szczur płakał mniej, uczeni byli zmuszeni wsadzić mu z powrotem wyjęty kawałek cebuli, na wszelki wypadek razem z talią kart.

 
  Jeden z wielu szczurów żyjących na świecie.

„Doszliśmy do wniosku, że idziemy w złym kierunku. Należało raczej pokombinować z genami. W ten sposób odkryliśmy to cacko”, mówił Hitachi, pokazując olbrzymiego szczura mutanta z dwiema cebulami w miejscu gałek ocznych. Zapewnił, że przy obieraniu cebuli ze szczura popłynie wystarczająco dużo łez.

 

 

 

 

 
   

Świnia podjadała trufle
 
Spółka akcyjna okazała się pralnią brudnej odzieży
Japończycy wyprodukowali cebulę, która wywołuje jeszcze więcej łez
Penis inwalidy całkiem w porządku

 


 


 

 

 
redakcja kontakt © Copyright Nowy Pompon. All rights reserved.