Świnia podjadała trufle

Restauracja Cyrano de Bergerac znana jest w Krakowie z niskich cen. Jedynie posiłki, w opinii klientów, są za drogie. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, właścicielka Katarzyna Gabryś, zwolniła z pracy kucharza Pierra Gaultier – światową sławę sztuki kulinarnej.

„Nie da się ukryć, że Pierre był wspaniałym szefem kuchni i doskonałym kochankiem, jednak to, że podjadał trufle, zdyskwalifikowało go w moich oczach”, uzasadniała rozwiązanie umowy o pracę właścicielka.

„Na jego miejsce zdecydowałam się przyjąć francuską maciorę, szkoloną w znajdowaniu trufli. Trufle to mój sposób na życie. Teraz, gdy zwolniłam tego pasożytniczego truflojada Gaultiera, spełni się moje marzenie o nie podjadanych truflach. Świnia zarobi równowartość trzech wiader odpadków dziennie, czyli dwa tysiące razy mniej niż kucharz. Nie interesuje mnie, co zrobi z tymi pieniędzmi, podobnie jak nigdy nie pytałam Gaultiera, po co mu tyle wiader odpadków”, twierdziła jeszcze miesiąc temu.

Świnia objedzona truflami węszy na krakowskich Plantach

Jednak od tamtego czasu sytuacja zmieniła się dramatycznie. Zatrudniona maciora okazała się zwyczajnym nierobem. Wypuszczana w poszukiwaniu trufli, nie tylko nie przynosiła kulinarnych przysmaków, ale także marnotrawiła pieniądze firmy, całymi godzinami przesiadując na płatnym parkingu. „Nie wiedziałam, że gdy tylko znikała mi z oczu, biegła krakowskimi Plantami do parkingu na placu Szczepańskim”, opowiada pani Katarzyna. „Strasznie zawiodłam się na świni. Nie sądzę, abym jeszcze kiedyś mogła kogoś takiego zatrudnić. To, że bumelowała, nie jest jeszcze najgorsze. Wraz ze stróżem parkingu dokonali włamania na teren restauracyjnej kuchni, gdzie przez całą noc objadali się ostatnimi, zgromadzonymi w magazynie truflami. Nigdy jej tego nie wybaczę”.

 

 
     

Świnia podjadała trufle
 
Penis inwalidy całkiem w porządku
Jak zamieniać diamenty w złoto
NASA ogłosiła, że każdy astronauta w ciągu roku okrąży Słońce wraz z rodziną, psem i ogródkiem
Spółka akcyjna okazała się pralnią brudnej odzieży
Mężczyzna na łożu śmierci wzywa księdza, by mu oznajmić, że stracił wiarę


 

 

 
redakcja kontakt © Copyright Nowy Pompon. All rights reserved.