Fakir nie umie wbić gwoździa w deskę

Pokaz przybyłego do Wrocławia hinduskiego fakira, Arjuny Visnuwinda, opóźnił się z powodu uszkodzenia jego łoża – drewnianej, ponabijanej gwoździami deski.

Do zniszczenia doszło w czasie podróży pociągiem, kiedy to złodziej wyciągnął mu z deski pięć gwoździ. Narzędzie pracy zostało uszkodzone, a najbliższy punkt jego naprawy znajdował się dopiero przy ulicy Śri Patalajego 15 w Bombaju.

Występ zaplanowano od razu po przyjeździe artysty do miasta, jednak fakir w żaden sposób nie umiał sobie poradzić z naprawą deski. „Zawsze mam przy sobie parę zapasowych gwoździ wszytych w koszulę. Z młotka zrezygnowałem, bo ciągle mi ją rwał", opowiada Arjuna.

Fakir jednak nie potrafił wbić gwoździ w deskę, mimo dostarczenia młotka przez organizatorów pokazu. Nie udawało się to także pracownikom ekipy technicznej.

„Próbowałem na wszelkie sposoby, ale gwoździe od żadnej strony nie chciały wchodzić w drewno", relacjonuje mechanik Marian Kuczka. „Nawet nie można było nimi zadrasnąć naskórka na palcu. W ogóle nie wchodziły w ciało. W końcu musiałem użyć paru swoich gwoździ".

Arjuna Visnuwinda niespodziewanie zrezygnował z numeru z deską. W zamian odciął sobie głowę.

 

 

 

 

 

 
     

Kasjerka z poczty całkowicie nieprzygotowana do lotu
w kosmos
 
Prawnicy Trumpa odkrywają tajemnicę wyborów w USA
 
Dopiewo ostatnią mieściną bez swojego kabaretu
W kosiarce do trawy udało się
wyhodować rzepak
Fakir nie umie wbić gwoździa w deskę
 

 

 
redakcja kontakt © Copyright Nowy Pompon. All rights reserved.